Нова послуга медичного центру "МЕД.КОМ" - вакцинування жінок та дівчат проти папіломавірусу людини вакциною ЦЕРВАРИКС.

Що таке вірус папіломи людини?

ВПЛ – це збірна назва для всіх видів папіломавірусів, які об’єднані в родину Human papillomavirus або HPV. Кілька років тому вважалось, що вірус в організмі проявляв себе появою доброякісних новоутворень на шкірі. Проте сьогодні відомо, що ВПЛ провокує появу гострокінцевих кондилом на статевих органах та збільшує ризик розвитку онкологічних захворювань в порівнянні з тими, хто не має ВПЛ в організмі.

За оцінкою медиків, близько 70% людей є носіями вірусу папіломи людини. Цей показник поступово збільшується. На жаль, ліків проти ВПЛ ще не існує.

Профілактика ВПЛ

Для того, щоб запобігти розвитку захворювання використовуються різні методи. Найефективніші - це:

    1. Моногамні відносини. Ви займаєтеся сексом тільки з людиною, для якого Ви - єдиний статевий партнер. Цей метод дозволить убезпечити себе від всіх інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі і ВПЛ.

    1. Застосування бар'єрної контрацепції. Це легкий, доступний, але не завжди 100% для запобігання від інфекції. Пацієнт може заразитися вірусом, навіть при зіткненні з ділянкою пошкоджених шкірних покривів.

    1. Періодичні профілактичні огляди. Дівчатам необхідно регулярно проходити огляд у гінеколога. Таким чином можна виявити перші ознаки захворювання і вчасно почати його лікування.

    1. Вакцинація. Це ефективний і зручний профілактичний метод. Вакцинація може проводитися і у чоловіків і у жінок. Існують наступні вакцини:

Церварикс (бівалентна проти 16 і 18 типу).

Гардасил (тетравалентная 16, 18, 6, 11 тип).

Найбільш ефективне проведення вакцинації до початку статевого життя (застосування дозволено з 9 років). Або особам живуть статевим життям при відсутності протипоказань.

Дзвоніть та записуйтесь на консультацію лікаря та вакцинування у медичний центр "МЕД.КОМ" за телефоном +38067-143-03-73